وبلاگ

آخرین اخبار سایت را اینجا ببینید.

سؤال‌های جلسه استخدام

مقاله یک :
#سؤال‌هایی که در جلسه‌ #استخدام پرسیده می‌شوند، باید متفاوت باشند.

بیشتر بخوانید :

قسمت اول :

همان‌طور که راهبری و مدیریت یک تیم استارت‌آپی متفاوت با مدیریت و راهبری کارمندان یک شرکت است، نحوه‌ی کار برای استارت‌آپ و استخدام شدن در یک شرکت بزرگ نیز متفاوت است. برخی مهارت‌ها و ویژگی‌های مورد نیاز و ارزشمند در محیط شرکت نه‌تنها در استارت‌آپ‌ها بی‌اهمیت هستند، بلکه می‌توانند روی عملکرد فردی و تیمی تأثیر منفی بگذارند. استارت‌آپ‌ها محیط کاری دارند که تغییرات در آن سریع است؛ معمولا چند کار به‌صورت همزمان پیش می‌رود و چالش‌های زیادی پیش روی کارمندان قرار دارد. اما اگر بتوانید افراد مناسبی را استخدام کنید، هم کسب‌وکار و هم توانایی‌های این افراد در کنار هم رشد خواهد کرد. سؤال‌هایی که در ادامه‌ی این مطلب آورده شده‌اند، کمک می‌کنند مناسب‌ترین افراد برای حضور در استارت‌آپ انتخاب شوند. این سؤال‌ها رفتار افراد را بیشتر از نظرشان مورد بررسی قرار می‌دهد؛ زیرا مهم این است که افراد در گذشته چه رفتاری داشته‌اند نه اینکه در آینده چه کاری انجام خواهند داد.

 

۱- آخرین باری را که نتوانستی برای یک پروژه هیچ پاسخی پیدا کنی به یاد بیاور. در این شرایط چه واکنشی نشان دادی و چگونه به سمت جلو حرکت کردی؟ 🗯🗯🗯

پیدا نکردن پاسخ قطعی یکی از مشکلاتی است که استارت‌آپ‌ها هر روز با آن درگیر هستند. زمانی که فردی تصمیم می‌گیرد یک چیز جدید بسازد، هیچ‌موقع با پاسخ روشن و شفافی روبه‌رو نمی‌شود. شما می‌دانید که مشتری‌ها به دنبال دریافت چه نوع خدماتی هستند؛ اما سؤال این است که بهترین راه رسیدن به آن چیست؟ آیا می‌توانید راه حل مورد نظر را با هزینه‌ی کم به بازار عرضه کنید؟ آیا انجام چنین کاری سود مناسبی برایتان به همراه خواهد داشت؟

 

بازگشت به صفحه اصلی سایت                   ارسال رزومه

 

بهترین کارمندان برای استارت‌آپ افرادی هستند که در چنین شرایطی یعنی زمانی که پاسخ مشخصی وجود ندارد، همگام با کسب‌وکار رشد می‌کنند. آن‌ها از روبه‌رو شدن با چالش‌ها، ارائه‌ی راه حل، تحلیل، آزمایش و اعمال تغییرات لازم برای رسیدن به پاسخ صحیح لذت می‌برند. این افراد دوست ندارند پاسخ صحیح به آن‌ها داده شود، بلکه دوست دارند خودشان جواب را پیدا کنند. نتیجه‌ی تلاش چنین افرادی دلیل به وجود آمدن یک شرکت موفق است.

 

#این_مطلب_ادامه_دارد .
#مقاله #کار #استخدام #شغل #کارنیک #درآمد #پول #کاریابی #کاریابی_آنلاین #کارنیک_کار_خوب_من
#job #jobs #online #online_jobs #mykarnik
@mykarnik
@mykarnik_support

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *