وبلاگ

آخرین اخبار سایت را اینجا ببینید.
نقش کاریابی ها در استخدام

کاریابی و نقش آن در استخدام شما

کاریابی و نقش آن در استخدام شما 

 

بهترین منابع کاریابی چیست :

 

ما در گروه کاریابی آنلاین کارنیک سعی داریم ضمن معرفی انواع کاریابی ها ، شما را با بهترین مجموعه کاریابی آنلاین کشور آشنا کنیم.

منابع کاریابی برای کارجویان بسیار اهمیت دارد و البته خیلی از اوقات میتواند فرصت های شغلی خوبی را برای کارجویان پیدا کند. همیشه برای کاریابی از منابع مختلف استفاده میشود خیلی از کارجویان هم تنها یکسری از منابع را ترجیح میدهند یا اینکه فقط با ارسال رزومه به دنبال کار و شغل مورد نظرشان هستند .

کارجویان از منابع مختلف برای کار پیدا کردن استفاده کنند اما بهترین چیزی که میتواند زودتر آنها را به هدف نزدیک کند انگیزه ی آنها برای کاریابی است. وقتی که انگیزه و هدف برای کارجویان وجود داشته باشد حتی اگر از منابع کاریابی کمتری هم استفاده کنند ، در نهایت میتوانند به نتیجه برسند .

 

وبسایت نیک دیجیتال مارکتینگ را دنبال کنید
مشاهده سایت

 

 

  • منابع فعلی کاریابی و جستجوی شغل به شرج زیر است :

 

به صورت مستقیم از سایت های شرکت ها و مجموعه ها در اینترنت

آگهی های استخدامی روزنامه های منتشر شده

سایت های استخدامی معتبر (نظیر کاریابی آنلاین کارنیک )

معرفی کار توسط افراد به صورت دهان به دهان

از طریق شبکه های اجتماعی

 

 

هر چند از این چند منبع میتوان برای دسترسی به فرصت های شغلی استفاده کرد اما خدمات کاریابی بر بستر اینترنت راحت ترین و در دسترس ترین منبعی است که میتواند مورد دسترسی کارجویان قرار بگیرد. اینترنت به صورت نامحدود در هر زمان و مکان مورد استفاده ی کارجویان است و البته بیشتر مورد استقبال قرار میگیرد چون کارفرمایان هم معمولا آگهی های استخدامی خود را در اینترنت منتشر میکنند یا در وب سایت خود آگهی های استخدامی را درج میکنند.

آگهی های موجود در روزنامه ها نیز مورد توجه کارجویان هستند این آگهی ها هم به صورت منظم و روزانه چاپ میشوند و در جایی که اینترنت وجود نداشته باشد از این آگهی ها میتوان استفاده نمود آگهی های استخدامی متداول تر هستند چون به صورت تفکیک شده و منظم فرصت های شغلی مختلف را دسته بندی کرده و در اختیار کارجویان قرار میدهند.

سایت های استخدامی نظیر وبسایت کاریابی آنلاین کارنیک هم جزء منابع بسیار عالی برای کاریابی است.

این سایت ها با دریافت رزومه کارجویان هر روز فرصت های شغلی را که با رزومه افراد مطابقت دارد در اختیار آنها قرار میدهد به این صورت که کارجویان میتوانند بخشی از جست و جوی روزانه خود را با این کار آسان تر کنند .
وب سایت های استخدامی نظیر سایت کار و اشتغال کارنیک خود دارای آگهی های استخدامی نیز هستند که کارجویان از این آگهی ها هم میتوانند استفاده کنند و در مشاغل دلخواه خودشان استخدام شوند.

برای پیدا کردن فرصت های شغلی خوب هر کدام از این منابع میتواند مورد استفاده قرار بگیرند گاهی خوب است که به وب سایت شرکت های مختلف بروید و اگر آگهی های استخدامی دارند یا فرم تکمیل درخواست برای کار را در وب سایت خود درج کردند از این فرصت ها هم استفاده کنید چون گاهی اوقات شرکت ها با درج آگهی در وب سایت خودشان به جذب نیرو میپردازند و تمام اینها ملزم به داشتن پشتکار و تلاش فراوان برای کسب آن چیزی است که مطلوب کارجویان است.

 

نقش کاریابی ها در استخدام
نقش کاریابی ها در استخدام

۱ دیدگاه

  1. رضا احمدپور

    مقاله جالبی بود. مهم این هست که خیلی اگهی استخدام دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *