درباره کارنیک

درباره گروه استارتاپ های کارنیک

درباره تصویر محتوا
گروه استارتاپ های کارنیک ( هلدینگ کارنیک ) در سال 1393 با مدیریت جناب مهندس اشکان نیک بین به عنوان مالک و ایده پرداز آن شکل گرفت و هم اکنون با استعانت از خداوند متعال فعالیت های عظیم خود را در بخش زیر دنبال میکند : - طراحی و اجرای استارتاپ های گوناگون - طراحی و اجرای فعالیت های دیجیتال مارکتینگ - بروکری و واسطه گری تجاری - فعالیت های بازرگانی و تجاری - امور عام المنفعه و خیریه در ادامه به معرفی بیشتر یکی از فعالیت های این گروه از زبان جناب مهندس اشکان نیک بین میپردازیم. * استارتاپ کاریابی آنلاین کارنیک * ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1- آقای نیک بین ایده ی کسب و کار شما چیست؟ • ایده کسب و کار من خلق بستری (پلتفرمی) برای ایجاد ارتباط بین کارفرما و کارجو است . پلتفرمی که در آن کارفرما با درج آگهی بتواند نیازمندی شغلی خود را منتشر کرده و کارجو با مراجعه به آن بتواند آن نیازمندی و یا سایر موارد را دریافت کند و نسبت به استخدام شدن اقدام نماید. این پلتفرم با ایده های نوین در حوزه هوش مصنوعی Artificial Intelligence) ) و همچنین تکنولوژی واقعیت افزوده Augmented Reality)) فرصت های بی نظیری برای درخشش در بازار استارتاپی کشور خواهد داشت و زمره شرکت های دانش بنیان قرار خواهد گرفت. 2- آقای نیک بین عزیز نوع کسب و کار خود را مشخص کنید و دلیل آن را توضیح دهید؟ • این ایده در دسته بندی کسب و کارهای آنلاین قرارمیگیرد . به تعریفی بهتر این ایده کسب و کاری (پلتفرمی) آنلاین در حوزه کاریابی میباشد. دلیل چنین انتخابی قطعا شامل موارد متعددی است که سعی میشود به برخی از آن اشاره گردد: . سهولت دسترسی به فضای وب ، سایت ها و اپلیکیشن ها . فراگیر بودن گوشی های هوشمند ، سیستم های کامپیوتری برای دریافت و درج آگهی ها . حفظ محیط زیست با حذف تولید کاغذ برای چاپ آگهی ها . حفظ محیط زیست با حذف سرب درانتشار روزنامه ، هفته نامه و ... . حفظ محیط زیست با حذف رفت و آمد و به طبع آن تولید آلاینده های شهری برای خرید روزنامه . امکان انتشار آگهی بدون محدودیت زمانی . امکان دریافت آگهی در هربازه زمانی و بدون محدودیت همه موارد فوق من را بر آن داشت تا با خلق این پلتفرم علاوه بر سهولت در دسترسی برای عموم افراد ، خدمتی هرچند کوچک به تن نخیف محیط زیست کرده باشم.

خدمات ما

 • کوتاه ترین زمان استخدام

  با ثبت نام در کاریابی آنلاین کارنیک در کوتاه ترین زمان شغل دلخواه خود را پیدا کرده و استخدام شوید
 • جست و جوی رایگان رزومه

  با عضویت در کاریابی آنلاین کارنیک ، به صورت رایگان به جستجوی شغل و یا نیروی انسانی مدنظر خود بگردید.
 • استخدام بهترین ها

  کاریابی آنلاین کارنیک ، با ارزیابی دقیق رزومه ها ، بهترین گزینه ها را برای کارفرمایان عزیز ارسال خواهد کرد. این فرایند هزینه های شرکت ها برای جذب پرسنل را به صورت چشمگیر کاهش خواهد داد
 • تیم سازی

  در کاریابی آنلاین کارنیک ، امکان تشکیل تیم برای مجموعه های خود خواهید داشت. این بهترین پیشنهاد برای کارفرمایانی است که خواهان جذب تیم های بازاریابی ، فروش و ... هستند.
 • توانمندسازی کارجویان

  کاریابی آنلاین کارنیک ، با ایجاد بستر های لازم اقدام به توانمندسازی کارجویان کرده است. این اقدام استخدام را تسریع و نیاز کارفرما را به بهترین شکل مرتفع خواهد کرد.
 • بسته های شگفت انگیز

  در کارنیک برای راحتی کارفرمایان و سهولت دسترسی و استخدام پرسنل خود ، قیمت بسته های درج آگهی را بسیار اقتصادی و مناسب در نظر گرفته است.
 • 49650

  آگهی ارسالی تاکنون

 • 161000

  استخدام شده ها

 • 1621

  شرکتها و مجموعه ها

 • 759300

  کاربران

مطالب اخیر

در زیر مطالب اخیر سایت قرار میگیرد.